Domek letniskowy Nowiny

Domek letniskowy Nowiny jest samodzielnym, drewnianym, jednorodzinnym domem mieszkalnym, zlokalizowanym na 7 arowej, ogrodzonej działce, atrakcyjnym miejscem do udanego wypoczynku dla 5 - 7 osób.

Domek letniskowy Nowiny zlokalizowany jest na skraju wsi Nowiny, bezpośrednio nad rzeką Sopot, na terenie Gminy Susiec w województwie lubelskim. Łagodny mikroklimat i wspaniała przyroda Puszczy Solskiej oraz atrakcje regionu sprawiają, że turyści bardzo chętnie odwiedzają te okolice

Dokładna lokalizacja:

Nowiny 3a

Współrzędne: 50.45019, 23.13747


Najbliższe otoczenie:

  • bezpośredni dostęp do rzeki Sopot,
  • 300 m do stacji szynobusów (połączenia m.in. z Zamościem, Lublinem, Rzeszowem, Horyńcem-Zdrój, Łańcutem, Jarosławiem, Przeworskiem),
  • 3,8 km do zalewu na rzece Sopot z plażą i strzeżonym kąpieliskiem oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego (1,6 km – spacerując lub jadąc rowerem wzdłuż rzeki – polecamy!),
  • 600 m do wypożyczalni rowerów i quadów,
  • 3,6 km do przychodni zdrowia i apteki,
  • 500 m do przystanku autobusowego.
Parter
Parter

Na parterze znajduje się: salon z wyjściem na zadaszony taras z widokiem na rzekę Sopot, wyposażony w kominek, telewizorinternet /Wi-Fi/, rozkładaną kanapę z dwoma fotelami; aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (stół z krzesłami, lodówka, kuchnia indukcyjna, naczynia itp.); łazienka z prysznicem.

Poddasze
Poddasze

Na piętrze znajdują się: trzy sypialnie, dwie 2-osobowe, w tym jedna z łóżkiem podwójnym i wyjściem na taras z widokiem na rzekę Sopot oraz jedna 1-osobowa. Zapewniamy pościel hotelową i ręczniki.

Ogrzewanie
Ogrzewanie

Domek posiada ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń /drewno do kominka w cenie wynajmu/.

Planujesz wakacje na Roztoczu? Nie czekaj do ostatniej chwili, zarezerwuj swój pobyt już teraz.

Przejdź do szybkiej rezerwacji


W ogrodzie do dyspozycji gości mamy
Grill

Zadaszony grill wyposażony dodatkowo w piec chlebowy i suszarkę do grzybów opalanych drewnem.

Ognisko

Miejsce na ognisko /zapewniamy drewno/

Huśtawka

Huśtawka i piaskownica

Ławka

Meble ogrodowe

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja pn. „Budowa domku letniskowego wraz z zagospodarowaniem nieruchomości” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt dofinansowany za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie”

Loga UE LGD